Hakkımızda

Larimoon olarak size sunduğumuz ürünler büyük bir özen ve gayretle seçilip tasarlanmış  gerek spritüel yolculuğunuzda gerekse mekanlarınızı dizayn ederken size küçük mutluluklar vereceğini ümit ettiğimiz sembollerden oluşmuştur.

Larimoon olarak kuruluş amacımız uzun yıllardır devam eden profesyonel iş yaşamımızla beraber son 10 yıldır deneyimlediğimiz ruhsal aydınlanma yolculuğumuzu birleştirerek kollektif alana küçük dokunuşlarla bir parçada olsa huzur verici ürünleri sunmaya karar verdik.


Farklı kültürlerin ve etnik yapıların  biraraya geldiği Larimoon dinamik ve güncel tutulacak ürün yelpazesi ile sizlere hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Bu yönde sizlerden gelebilecek öneri ve istekler daha iyi hizmet verebilmek adına bizim için son derece değerlidir.

Farklı kültürlerin sanatsal ürünlerine, uzak doğu felsefesine, kadim bilgilere ve öğretilerine, yoga, meditasyon, enerji ve çakra çalışmalarına ilgi duyan,  beden enerjisine , yaşam enerjisine yatırım yapmayı seven, yaşam alanlarına renk katmaktan keyif alan, hediye almayı ve vermeyi seven herkesi www.larimoonn.com ' a bekliyoruz.

Soru, istek ve önerileriniz için info@larimoonn.com adresimizden bize ulaşabilirsiniz.